Telefon / Fax: 41 262 04 35
Telefon: 799 042 999

E-mail: btdelfinwp.pl


W sprzedaży:
  • bilety NEOBUS i Polski Bus,
  • międzynarodowe bilety autokarowe
    i lotnicze,
  • wycieczki firmowe,
  • wycieczki szkolne,
  • kolonie,
  • wczasy,
  • zimowiska,
  • szkolenia turystyczne.

Bieszczady –
Ekstremalna Wyprawa

Obóz przygodowy (7-13 lat,14-17 lat)

Obóz to doskonała alternatywa dla dzieci i młodzieży lubiącej wyzwania! Taką niezwykłą moc atrakcji znajdziecie tylko tutaj! Specjalnie z myślą o Was przygotowaliśmy ten niezwykły program.

Przykładowy program pobytu:

Dzień 1: Wyjazd z miejsca zbiórki wg rozkładu jazdy. Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne, zapoznanie z infrastrukturą obiektu, kolacja, nocleg.

Dzień 2-6

NARTY I SNOWBOARD w programie obozu planujemy dwa wyjazdy na stok - na wyciąg narciarski w Weremieniu www.lesko-ski.pl. Stok w Weremieniu - doskonale przygotowane dwie trasy ok. 750 metrów, ratrakowane i oświetlone o zmierzchu.

ŚNIEŻNE SAFARI NA SKUTERACH (przejażdżki 15 minut) Nie zapomnij o ciepłych butach i wełnianej czapce gdy zabierzemy Cię na niezapomnianą, pełną przygód przejażdżkę skuterem po zaśnieżonych traktach. Każdy z Was będzie mógł wraz z instruktorem usiąść za sterami skutera śnieżnego.

ZIMOWE SZKOLENIE BIESZCZADNIKA - podczas szkolenia sprawdzimy Wasze przygotowanie do przetrwania w trudnych, zimowych warunkach. Nauczymy się chodzić na nartach, wbijać gwoździe, rzucać siekierą i strzelać z łuku.

LODOWA ŚCIANA - zajęcia na sztucznej ścianie wspinaczkowej - podczas tych zajęć przełamiemy barierę strachu i wytrzymałości, poczujemy się jak prawdziwi zdobywcy ośmiotysięczni-ków.

WYPRAWA NA RAKIETACH ŚNIEŻNYCH - wczesnym rankiem wyruszymy na rakietach w poszukiwaniu tropów mieszkańców lasów - dzików, jeleni, saren i wilków. Wyprawę poprowadzi przewodnik doskonale znający ciekawe miejsca i ukryte ścieżki wiodące brzegiem Jeziora Solińskiego.

WILKI PÓŁNOCY - PSIE ZAPRZĘGI - zabawimy się na śniegu w Bieszczadzkich Traperów - pionierów zasiedlających dzikie, górskie tereny. Pojedziemy po białym puchu saniami ciągnionymi przez gromadkę wesołych, kudłatych psów rasy Malamut. Właściciel tych sympatycznych zwierząt zdradzi przed nami tajniki tresury psów oraz techniki powożenia tym nietypowym zaprzęgiem.

SPA RELAX (2 x po 2 godziny) - zapraszamy na chwilę relaksu w strefie SPA ośrodka SKALNY. Do dyspozycji Kryty basen z atrakcjami wodnymi, sauna, łaźnia parowa, jacuzzi, masaż i solarium.

BIESZCZADZKIE OGNISKO - wieczorem rozpalimy wielkie ognisko w Dymnej Chacie podczas którego będziemy smażyć kiełbaski i snuć bieszczadzkie opowieści o traperach, wilkach i niedźwiedziach.

DYSKOTEKA - FLUO PARTY - nudzą Cię zwyczajne dyskoteki? Masz ochotę naprawdę zaszaleć? W rytmie największych przebojów zabawimy się podczas wieczornej imprezy z laserami malowaniem świecących tatuaży. Dyskotekę poprowadzi profesjonalny DJ.

PROGRAMY OBOZÓW TEMATYCZNYCH:

BIESZCZADZKA FOTOEXPEDYCJA (obóz fotograficzny)

Fotografowanie jest Twoją pasją? Chcesz dowiedzieć się więcej o technikach fotograficznych? Chcesz poznać tajniki pracy fotografa? Jeśli tak to trudno sobie wymarzyć lepsze miejsce do nauki fotografii niż Bieszczady. Bliskość i różnorodność przyrody stwarza nieograniczone możliwości w poszukiwaniu inspiracji dla wszystkich Młodych Fotografów. Podczas obozu nauczymy się jak obsługiwać aparat w trybie manualnym. Profesjonalny fotograf wytłumaczy nam czym jest przysłona, głębia ostrości i balans bieli. Poznamy podstawy właściwej kompozycji kadru, zapoznamy się z ciekawymi technikami fotograficznym oraz profesjonalnym sprzętem foto. Dowiemy się również o retuszu oraz cyfrowej obróbce zdjęć. Zdobytą wiedzę przetestujemy podczas aktywnych zajęć zimowych organizowanych w ramach obozu. Zwieńczeniem obozu będzie wystawa oraz wybór najlepszych fotografów. Zapraszamy miłośników fotografowania. Nie zapomnij zabrać ze sobą aparatu (najlepiej lustrzanki z możliwością nastaw manualnych czasu i przysłony).
Wartość programu: 180.00 zł

BIESZCZADANCE (obóz taneczny)

W programie obozu intensywne zajęcia choreograficzne, poprawiające koordynację i pamięć ruchową w oparciu o naukę 2 nowych układów choreograficznych (na każdą grupę) w oparciu o styl disco, funky, musicalowy, jazzowy, elementy zumby i tańca brzucha. Zajęcia będą się odbywały codziennie (z wyjątkiem niedzieli) w wymiarze 1,5 godziny dziennie. Na zakończenie obozu planujemy zorganizować Konkurs Taneczny (z medalami i dyplomami), podczas którego każda z grup zaprezentuje układy, których się nauczyła. Poza tym dziewczynki będą rywalizować w kategoriach „duety” i „solówki”, jednak do tej konkurencji będą się musiały przygotować same w tzw. czasie wolnym (opracować 1-minutowy układ, wymyślić strój i fryzurę.
Wartość programu: 180.00 zł

Dzień 7: Śniadanie, pobranie „suchego prowiantu”, wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotną.

Świadczenia:

Zakwaterowanie:

Hotel SKALNY SPA*** położony w centrum uzdrowiska Polańczyk w zimowej scenerii Jeziora Solińskiego. Do dyspozycji ponad 200 miejsc w przytulnych pokojach 2, 3, 4 i 5 os. z pełnym węzłem sanitarnym, TV, internet Wi-Fi. Na miejscu posiadamy dużą salę klubową z kominkiem - GŁUCHA JAMA, w której istnieje możliwość gry bilard, piłkarzyki lub darta. Ośrodek posiada kryty basen z brodzikiem oraz strefę SPA z kompleksem saun i łaźni oraz jacuzzi.

Zapraszamy do naszej restauracji SKALNA serwującej smaczne i pożywne posiłki. Przy ośrodku znajduje się Dymna Chata w bieszczadzkim stylu gdzie organizujemy wieczorne biesiady i ogniska podczas których rozgrzać się można po wyczerpujących, zimowych wyprawach.

lub

Hotel EWKA** nowo wybudowany obiekt, położony na granicy dwóch solińskich miejscowości: Myczków i Polańczyk, w bliskiej odległości od Jeziora Solińskiego, w urokliwym rejonie Bieszczad. Pokoje 2,3,4 os. Każdy z nich wyposażony jest w komfortowe, nowoczesne meble, TV SAT orazpełen węzeł sanitarny. W hotelu znajduje się klimatyzowana restauracja, serwująca swoim gościom dania kuchni regionalnej.

Wyżywienie: śniadania, dwudaniowe obiady z napojem lub kompotem, podwieczorki serwowane do obiadu oraz kolacje.

Transport: autokar turystyczny

Ubezpieczenie: NNW uczestników

Opieka pedagogiczna: wykwalifikowana kadra kierownika, wychowawców.

Cena zawiera: Atrakcje wymienione w pakiecie podstawowym.

Cena nie zawiera: Karnetów narciarskich oraz opłat związanych z wypożyczeniem sprzętu.

Uwagi

W przypadku złych warunków atmosferycznych, złej kondycji psychofizycznej obozowiczów, zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec zmianie. Należy zabrać: kaski ochronne, strój odpowiedni do zajęć na obozie, buty na zmianę, mały plecak niezbędny podczas wycieczek, legitymację szkolną, strój kąpielowy.

Kod imprezy Termin Hotel SKALNY SPA*** Hotel EWKA** Rezerwuj
First minute Cena First minute Cena
POLA/01 16.01 – 22.01.2017 1230,00 zł 1280,00 1185,00 zł 1235,00 Rezerwuj
POLA/02 30.01 – 05.02.2017 - - 1185,00 zł 1235,00 zł Rezerwuj
POLA/03 13.02 – 19.02.2017 - - 1185,00 zł 1235,00 zł Rezerwuj

Wyjazd odbywa się z następujących miejscowości:

Odjazd Miejscowość Powrót
8:00 Warszawa 18:30
10:00 Radom 16:30
11:30 Ostrowiec Św. 15:00
14:30 Rzeszów 12:00

Wyjazdy antenowe realizowane przy zapisie min. 5 osób:

Odjazd Miejscowość Powrót Dopłata
9:00 Lublin 17:30 80,00 zł
10:00 Kielce 16:30 80,00 zł
11:30 Kraków 15:00 150,00 zł
13:00 Tarnów 13:30 80,00 zł

Uwagi:
Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości po ustaleniu telefonicznym.

Hotel SKALNY SPA***
Hotel EWKA**