Telefon / Fax: 41 262 04 35
Telefon: 799 042 999

E-mail: btdelfinwp.pl


W sprzedaży:
  • bilety NEOBUS i Polski Bus,
  • międzynarodowe bilety autokarowe
    i lotnicze,
  • wycieczki firmowe,
  • wycieczki szkolne,
  • kolonie,
  • wczasy,
  • zimowiska,
  • szkolenia turystyczne.

Ustroń

Obóz rekreacyjny (7 – 13, 14 – 17 lat)

Obóz przeznaczony jest dla wszystkich uczestników, którzy chcą odpocząć od zgiełku miasta, relaksując się w otoczeniu pięknych krajobrazów Beskidu Śląskiego. Realizacja programu wspólnego + podchody, zabawy terenowe, zdobywanie okolicznych gór, wędrówki na orientację, gry i zabawy ruchowe, rozgrywki sportowe, wyścigi na „jabłuszkach”, zjazdy na „byle-czym”, zabawy w lepieniu bałwana, bitwa na śnieżki.

Obóz narciarski (7 – 13, 14 – 17 lat)

Narciarstwo – „Ondraszek”, położony w samym centrum Beskidu Śląskiego, jest doskonałym miejscem wypadowym dla wszystkich fanów białego szaleństwa na stokach. Na terenie Ustronia oraz w okolicznych miejscowościach – Wisła, Istebna, Szczyrk – działają liczne wyciągi narciarskie. Uczestnicy mają do wyboru mnóstwo tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, wszystko to w niedalekiej odległości od ośrodka.

Na obóz zapraszamy uczestników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z nartami, a także tych, których celem jest doskonalenie posiadanych umiejętności. Zajęcia odbywać się będą z podziałem na grupy. W trakcie turnusu planowane są wyjścia na wymienione poniżej stoki narciarskie – doboru miejsc dokonywać będzie wykwalifikowana kadra instruktorów w zależności od pogody oraz umiejętności i warunków psychofizycznych uczestników. Od tego również uzależniona będzie długość pobytu na stoku.

Wyciągi  narciarskie w Ustroniu:

Stacja Narciarska White Park Palenica: Stok oddalony o około 500 m od naszego ośrodka. Na kompleks narciarski składa się „Duża i Mała Palenica” - trasy o różnym stopniu trudności, wyciąg orczykowy, Przedszkole Narciarskie oraz Szkoła Narciarsko - Snowboardowa.

Czantoria: na szczyt najpopularniejszej góry Beskidu Śląskiego prowadzi 4-osobowy wyciąg krzesełkowy, 2-osobowy wyciąg orczykowy "Faturka", oraz dwa wyciągi talerzykowe - "Solisko" i "Stokłosica". Pomiędzy wyciągami przebiega 5 tras narciarskich o różnym stopniu trudności.

Poniwiec Mała Czantoria: kompleks narciarski z 4-osobową koleją linową, doskonale utrzymaną trasą czynną do późnych godzin wieczornych, darmowym wyciągiem orczykowym oraz zimowym ogródkiem narciarskim dla najmłodszych.

Przykładowy program pobytu:

Dzień 1: Wyjazd z miejsca zbiórki wg rozkładu jazdy. Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne, zapoznanie z infrastrukturą obiektu, kolacja, nocleg.

Dzień 2-6: Zajęcia programowe wg wybranego typu obozu oraz realizacja programu wspólnego: Wycieczka do Wisły, pobyt w Parku Wodnym TROPIKANA, Ustroń – zwiedzanie miasta, wieczór integracyjny, kulig z pieczeniem kiełbasek, konkurs na rzeźbę ze śniegu, lepienie igloo, gry i zabawy na śniegu, dyskoteka.

Dzień 7: Śniadanie, pobranie „suchego prowiantu”, wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotną.

Świadczenia:

Zakwaterowanie:

Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy „Ondraszek” – położony na zboczu owianej legendami góry Równica, w cichej i czystej dolinie potoku Jaszowiec, zagubiony wśród gór, z dala od zgiełku miasta.... 6 noclegów w pokojach 2, 3, 4, 5 osobowych z łazienkami, telewizją satelitarną i balkonem. Na terenie obiektu stołówka, siłownia, bilard, sale do realizacji zajęć.

Do dyspozycji uczestników:

nielimitowane wejścia na tenis stołowy, bilard i siłownię, korzystanie ze sprzętu sportowego, kącik zabaw dla dzieci wyposażony w pluszaki, zabawki, gry planszowe, klocki, stanowisko do gier komputerowych, miejsce na zorganizowanie grilla, ogniska, bezprzewodowy dostęp do internetu wi – fi, duży teren wokół budynku- 2ha z pięknymi widokami, sklepik z napojami oraz słodyczami – płatny indywidualnie według zamówienia

Wyżywienie: śniadania, obiady składające się z zupy, dania głównego oraz kompotu owocowego, Podwieczorki wydawane w formie deseru do obiadu, kolacje.

Transport: autokar turystyczny

Ubezpieczenie: NNW uczestników, w przypadku grupy narciarskiej – pakiet – SKI.

Opieka pedagogiczna: wykwalifikowana kadra kierownika, wychowawców, instruktor narciarstwa.

Bilety wstępu: Park Wodny TROPIKANA (pobyt 1,5 h).

Cena nie zawiera: Karnetów na stoki oraz kosztów wypożyczenia sprzętu narciarskiego.

Uwagi

W przypadku złych warunków atmosferycznych, złej kondycji psychofizycznej obozowiczów, zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec zmianie. Należy zabrać: kaski ochronne, strój odpowiedni do zajęć na obozie, buty na zmianę, mały plecak niezbędny podczas wycieczek, legitymację szkolną, strój kąpielowy.

Kod imprezy Termin First minute Cena Rezerwuj
USTR1 23.01 - 29.01.2017r. 1099,00 zł 1149,00 zł Rezerwuj
USTR2 06.02 - 12.02.2017r. 1099,00 zł 1149,00 zł Rezerwuj
USTR3 20.02 - 26.02.2017r. 1099,00 zł 1149,00 zł Rezerwuj

Wyjazd odbywa się z następujących miejscowości:

Odjazd Miejscowość Powrót
6:00 Ostrowiec Św. 21:00
7:30 Radom 19:30
9:30 Warszawa 17:30
12:00 Łódź 15:00
13:00 Piotrków Tryb. 14:00
16:00 Katowice 11:00

Wyjazdy antenowe realizowane przy zapisie min. 5 osób:

Odjazd Miejscowość Powrót Dopłata
14:00 Kraków 13:00 100,00 zł
8:00 Poznań 19:00 180,00 zł 180,00 zł
12:00 Wrocław 15:00 180,00 zł

Uwagi:
Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości po ustaleniu telefonicznym.