Telefon / Fax: 41 262 04 35
Telefon: 799 042 999

E-mail: btdelfin wp.pl


W sprzedaży:
  • bilety NEOBUS i Polski Bus,
  • międzynarodowe bilety autokarowe
    i lotnicze,
  • wycieczki firmowe,
  • wycieczki szkolne,
  • kolonie,
  • wczasy,
  • zimowiska,
  • szkolenia turystyczne.

Zakopane

Zimowe spotkanie z Youtuberami!

W trakcie wyjazdu realizowane będą warsztaty z Twórcami, spotkania integracyjne oraz zajęcia z zakresu tworzenia filmów, gier i produkowania wideo.

Gwiazdami naszej zimowej przygody będą:

Gimper na polskim YouTube zalicza się do panteonu gameplayerów, jednak w odróżnieniu od innych twórców, spektrum jego możliwości jest dużo szersze - próbuje swoich sił zarówno we vlogowaniu jak i muzyce. Na swoim koncie ma wydane dwie płyty oraz singiel „Bombsite A", za który otrzymał podwójną platynę. Nie mniej jednak esencją jego działalności na YouTube są klasyczne gry, które relacjonuje z pasją i humorem. Jego grupa na Facebooku, Hajsownicy, jest największą grupą fanowską skupiającą widzów jednego YouTubera na polskim rynku - jej liczebność wynosi ponad 200 000 członków i uważana jest za jedną z najbardziej aktywnych społeczności na YT.

Mamiko swoją popularność w internecie zaczynała kilka lat temu jako modelka alternatywna. Jej wyjątkowy styl oraz wesołe usposobienie sprawiło, że internet ją pokochał. W swojej karierze zajmowała się praktycznie wszystkim – od vlogów, przez śpiew, modeling, challenge, aż po gaming. Obecnie posiada bardzo silne community, co widać po jej kanałach social media. Częsta bywalczyni Pudelka. Występowała w teledysku Donatana i Maryli Rodowicz.

Poszukiwacz to program w którym Adam Knowshow prezentuje "trzy filmiki, które podbijają internet". Adam lubi zapuszczać się w nieznane i niezbadane obszary Internetu, które często szokują, bawią oraz zadziwiają. Postać sympatycznego i bezpośredniego prezentera kanału jest niezmiennie adorowana przez jego stale rosnącą rzeszę fanów. Ten telewizyjny format przyjął się niezwykle dobrze, a sam Adam okrzyknięty został Tadeuszem Drozdą polskiego YouTube ;)

Obóz liketube.pl (10-18 i 19-24 lat)

Wyjazd szczególnie zadowoli fanów gier komputerowych oraz YouTube. Rozwinie waszą kreatywność, pozwoli obcować z twórcami, których do tej pory widzieliście tylko na ekranie komputera lub spotkaliście na masowych imprezach Youtube - tutaj będą oni na wyciągniecie ręki. Wspólne zdjęcia, autografy, czas poświęcony tylko Wam! Twórcy odpowiedzą na każde pytanie, rozwieją wątpliwości, sprawiają, że każdy znajdzie tu sposób na naukę,  odpoczynek, relaks i zabawę.

Na uczestników czeka zwiedzanie ciekawych miejsc połączonych ze spacerami oraz wiele zabaw i konkursów integracyjnych.

Warsztaty z Youtuberam

Blok wspólny:

Opowieści o początkach kariery w YouTube, zajęcia z zakresu tworzenia kanału i kręcenia filmów (poznanie ogólnych zasad produkcji materiału filmowego, nauka cięcia i wyboru fragmentów, zajęcia montażowe).

W trakcie pobytu będzie możliwość zadawania Twórcom nurtujących pytań: skąd bierze się pomysł na odcinek? Jak napisać dobry scenariusz? Jak stworzyć swój własny kanał?

Gimper – wykorzystując swój talent, wprowadzi Was w świat muzyki i wszystkiego co z nią związane. Ale to nie wszystko! Nie zapominajcie, że Gimper to doskonały gameplayer! Jego pasją są przede wszystkim gry klasyczne o czym na pewno Wam opowie.

Mamiko – jej wszechstronność, talent, wdzięk i urok osobisty, sprawiają, że w wielu różnorodnych dyscyplinach czuje się jak ryba w wodzie. Podczas warsztatów podzieli się swoimi doświadczeniami z zakresu vlogowania i prowadzenia kanału na YouTube. Przeprowadzi również zajęcia z modelingu i pomoże dobrać odpowiednią stylizację do określonej sylwetki. Jej mocną stroną jest również game'ing czego z pewnością będzie chciała Was poduczyć ;)

Poszukiwacz – Adam Knowshow – z nim nie można się nudzić! Ta wszechstronna osobowość na YouTube pokaże Wam, że w każdej dziedzinie kryje się coś niezwykłego, ciekawego na co warto zwrócić uwagę. Adam słynie z wyszukiwania ciekawostek, o czym na pewno Wam opowie. Na swoim nowym kanale „A co my tu mamy?” testuje nowinki techniczne i przedstawia ciekawe rozwiązania dla przedmiotów codziennego użytku. Opowie, skąd bierze pomysły do kolejnych odcinków. Adam lubi konkursy, więc na pewno nie zabraknie gier i zabaw z jego udziałem.

A ponadto zajęcia integracyjne z Youtuberami, kulig z pieczeniem kiełbasek, dyskoteka.

Przykładowy program pobytu:

Dzień 1: Wyjazd z miejsca zbiórki wg rozkładu jazdy. Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne, zapoznanie z infrastrukturą obiektu, kolacja, nocleg.

Dzień 2-6: Zajęcia programowe, warsztaty z Youtuberami – po dwa pełne dni z każdym z Twórców, gry i zabawy integracyjne, spacery po okolicy, zwiedzanie Zakopanego - Krupówki, Krzeptówki, kapliczka na Jaszczurówce, kulig z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki.

Dzień 7: śniadanie, pobranie „suchego prowiantu”, podsumowanie pobytu. Wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce zbiórki zgodnie z rozkładem jazdy.

Świadczenia:

Zakwaterowanie:

Dom Wypoczynkowy „U Jędrka” w Zakopanem, posiadający pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV. W obiekcie znajduje się duża stołówka, w której odbywają się również bankiety i imprezy okolicznościowe. Do dyspozycji uczestników stół do ping-ponga, świetlica i sala dyskotekowa. Wokół ośrodka rozległy teren do zabaw, góralska wiata na ognisko, boisko do gry w piłkę. Ośrodek oferuje również pyszną kuchnię domową i miłą atmosferę.

Wyżywienie: śniadania, obiady składające się z zupy, dania głównego oraz kompotu owocowego, Podwieczorki wydawane w formie deseru do obiadu, kolacje.

Transport: autokar turystyczny

Ubezpieczenie: NNW uczestników

Opieka pedagogiczna: wykwalifikowana kadra kierownika, wychowawców

Uwagi

W przypadku złych warunków atmosferycznych, złej kondycji psychofizycznej obozowiczów, zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec zmianie. Należy zabrać: kaski ochronne, strój odpowiedni do zajęć na obozie, buty na zmianę, mały plecak niezbędny podczas wycieczek, legitymację szkolną, strój kąpielowy.

Kod imprezy Termin First minute
(przy rez. do 30.11.)
Cena Rezerwuj
ZYTB/01 23.01 – 29.01.2017 1399,00 zł 1449,00 zł Rezerwuj
ZYTB/02 30.01 – 05.02.2017 1399,00 zł 1449,00 zł Rezerwuj
ZYTB/03 13.02 – 19.02.2017 1399,00 zł 1449,00 zł Rezerwuj

Wyjazd odbywa się z następujących miejscowości:

Odjazd Miejscowość Powrót
7:00 Warszawa 18:00
9:00 Radom 16:00
10:30 Ostrowiec Św. 14:30
12:00 Kielce 13:00
14:00 Kraków 11:00

Wyjazdy antenowe realizowane przy zapisie min. 5 osób:

Odjazd Miejscowość Powrót Dopłata
12:00 Katowice 13:00 100,00 zł
8:30 Lublin 16:30 100,00 zł
11:30 Rzeszów 13:30 100,00 zł

Uwagi:
Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości po ustaleniu telefonicznym.